Pasjonuje nas nieszablonowość w branży muzycznej

Nasza firma rozpoczęła swoją działalność kilka miesięcy temu, jednakże nie czyni z nas to „nowicjuszy” w branży. Przez lata pracując na wielu płaszczyznach muzycznych, nabraliśmy doświadczenia i obycia w szeroko rozumianym świecie show biznesu.

Założycielką i inicjatorką naszej działalności jest Elżbieta Wacławek – wokalistka, pianistka, kompozytorka, wieloletnia edukatorka w zakresie wokalistyki, czynnie działająca w branży muzycznej od ponad 20 lat (sprawdź również www.elimusic.pl). Łącząc swe siły z zaufanymi ludźmi, postanowiła powołać do życia EliArt Production.

Naszą misją jest promowanie młodych talentów, poprzez kompleksową obsługę managementowo – edukacyjną.

W zakresie naszej działalności można znaleźć produkcję muzyczną (pracujemy z najlepszymi kompozytorami i producentami muzycznymi w branży), produkcję clipów video, organizację sesji zdjęciowych, oraz tzw. „vocal coaching”.

Oprócz typowo managementowej działalności, możesz z nami nagrać clip, stworzyć swój singiel, czy podszkolić swój warsztat wokalny i instrumentalny.

Nasze działania skupiamy głównie na utalentowanej młodzieży. Codziennie przeszukujemy serwisy internetowe w poszukiwaniu kandydatów na potencjalne muzyczne gwiazdy.

Jeśli uważasz, że możesz z nami działać, zgłoś się do nas. W tym celu podeślij nam swoje krótkie bio, wraz z linkami do nagrań. Nie wymagamy profesjonalnych produkcji. Twoje nagranie może być zrobione na zwykłym dyktafonie. Jeśli twoja osoba nas zainteresuje na pewno odezwiemy się do Ciebie z propozycją współpracy.

Naszym artystom zapewniamy pomoc na każdym etapie kariery. Przeprowadzimy Cię przez cały proces twórczy, od pomysłu po realizację! Nie czekaj i odezwij się do nas! Być może to właśnie ty niebawem podbijesz listy przebojów!

Jedyny taki management stworzony dla Ciebie

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY:

Management

Eli Art Production to management, który pozwala Ci na wejście w świat show biznesu z zachowaniem własnych wartości artystycznych. Nie zmieniamy naszych artystów, gdyż tylko szczerość jest podstawą do osiągnięcia sukcesu. Do zakresu naszych działań należy min. dobór odpowiednich producentów , realizacja kampanii reklamowych oraz teledysków, negocjacje z wytwórniami, organizacja koncertów, dostarczanie Twoich utworów do rozgłośni radiowych i wiele innych. Dołącz do nas!

PRODUKCJA MUZYCZNA

Songwriting

Współpracujemy z najlepszymi kompozytorami, producentami i studiami muzycznymi w kraju i za granicą. Nasi artyści otrzymują, już na starcie możliwość pracy pod opieką profesjonalistów.

PRODUKCJA VIDEO

Teledyski

Nasza firma posiada własne zaplecze organizacyjne i sprzętowe gotowe do pracy przy realizacji teledysków, spotów, reklam etc. Zapraszamy do kontaktu z nami, aby uzyskać więcej informacji dotyczącej produkcji video.

VOCAL COACHING

Lekcje wokalne

Zapraszamy na lekcje wokalne na każdym poziomie zaawansowania. Nie ważne czy dopiero zaczynasz czy już jesteś na pewnym etapie zaawansowania. Dzięki nam podszkolisz swój warsztat, usuniesz złe nawyki, poznasz tajniki pracy w studio nagraniowym, a także przygotujesz się do castingów w Talent Show. Jednym słowem pozwolimy Ci rozwinąć skrzydła. Zapraszamy!