Z przyjemnością ogłaszamy wyjątkowe wydarzenie muzyczne, skierowane do artystów pragnących spróbować swoich sił w show biznesie. Konkurs BEASTAR 2024 to nie tylko platforma dla wokalistek i wokalistów, ale także szansa na zdobycie nieocenionego wsparcia w rozwoju swojej kariery.

Konkurs wystartował 5 kwietnia i składa się z następujących etapów:

I Etap: Przyjmowanie zgłoszeń – od 5 kwietnia do 20 kwietnia 2024

II Etap: Wybór uczestników – od 21 kwietnia do 28 kwietnia 2024 (wybrani do kolejnego etapu uczestnicy konkursu, zostaną powiadomieni o tym fakcie droga mailową).

III Etap: 5 maja 2024 – Ogłoszenie wyników, przyznanie Nagrody Głównej, a także 2 i 3-go miejsca.

Główną nagrodą Konkursu BEASTAR 2024 jest możliwość wyprodukowania i wydania autorskiego singla oraz nagranie teledysku pod okiem wytwórni muzycznej SayHi (należącej do grupy ZPR Media). Dodatkowo, zwycięzca konkursu otrzyma profesjonalną pomoc w promocji swojej twórczości od doświadczonego managementu EliArt Production, (głównego organizatora i inicjatora konkursu) co stanowi bezcenny krok w kierunku sukcesu na scenie muzycznej.

W jury konkursu zasiadają  profesjonaliści z branży muzycznej, gwarantując uczciwe i kompetentne oceny zgłoszeń:

Michał Pietrzak – Gitarzysta, skrzypek, kompozytor, aranżer i producent muzyczny. Absolwent Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu. Współtworzył wiele radiowych hitów, w 2019 roku nominowany do nagrody Fryderyka w kategorii “team autorski” i “team kompozytorski”. Od trzech lat pracuje z finalistami kolejnych edycji programu The Voice of Poland, a jego piosenki trafiają na szczyty list przebojów. Utwór „Zaskakuj mnie”, wykonany przez Marcina Sójkę, przyniósł zwycięstwo w programie, wygraną w konkursie premier podczas LVI KFPP w Opolu oraz pierwsze miejsce na liście AirPlaya (najczęściej emitowanych na antenie radiowej polskich piosenek). Ma swój udział również w przebojach m.in. Michała Szczygła, Natalii Zastępy, Roksany Węgiel czy Patryka Kumóra.

Elżbieta Wacławek-Blicharska – Eli (Elżbieta Wacławek-Blicharska) posiada bogate wykształcenie muzyczne i wieloletnie doświadczenie sceniczne. Ukonczyła Wydział Kompozycji, Interpretacji, Edukacji i Jazzu na Akademii Muzycznej w Katowicach w specjalności Wokalistyka (2004). Wiele lat pracowała zarówno jako pedagog, koordynator artystyczny wielu muzycznych projektów, jak również artystka na różnych scenach, także teatralnej, w tym wiele lat w Teatrze Rozrywki w Chorzowie. W 2022 roku rozpoczęła pracę jako producent muzyczny, opracowała m.in aranżacje na album „Polskie kolędy” dla zespołu Sound’n’Grace. W tym samym czasie powołała do życia agencję artystyczną Eli Art Production, której głównym założeniem i misją jest promowanie młodych talentów poprzez kompleksową działalność managementowo-edukacyjną (więcej info na stronie firmy; www.eli-art.pl) Jej debiutancki singiel „You and I” wydany w 2023r. jest ważnym i przełomowym momentem w jej życiu artystycznym i prywatnym . Eli w swojej twórczości skupia się na przekazywaniu emocji i eksperymentuje z bogatą warstwą muzyczną. Piosenki, które pisze są odzwierciedleniem jej wrażliwej osobowości. Aktualnie pracuje nad kolejnymi singlami jak rownież nad swoją pierwszą autorską debiutancką EP-ką, która będzie połączeniem ciekawych i zróżnicowanych stylistyk muzycznych, premiera tego mini albumu w roku bieżącym.

Izabela Sołowska – Dyrektor artystyczny w wytwórni SayHi, menadżerka oraz promotorka muzyczna z ponad 10-letnim stażem (Współpracowała z największymi nazwiskami w branży muzycznej, oraz pracowała przy wielu ważnych wydarzeniach artystycznych w kraju i za granicą). Dynamiczna i kreatywna, pozwala sowim artystom, których reprezentuje, rozwijać skrzydła w świecie show biznesu. Jej kreacje artystyczne osiągają wielomilionowe zasięgi w „streamingach”, a na swoim koncie ma wiele platynowych i diamentowych płyt. Jest osobą, która wie czego chce, stanowczą i profesjonalną, ale również niezwykle życzliwą i pomocną. Potrafi działać szybko i skutecznie, a każdy kreatywny pomysł przekształcić w rzeczywistość.

Aleksandra Jabłonka – wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Zadebiutowała w 2009 roku podczas konkursu „Debiuty” na 46. KFPP w Opolu. Rok później rozpoczęła współpracę z TVP1 jako jedna z wokalistek programu rozrywkowego „Jaką to melodia”. W tym samym czasie nagrała utwory „Kiss” i „Girls” na album duetu DJ-skiego Kalwi & Remi pt. „Kiss Me Girl”. Jeden z nich wykonała w konkursie na „Polski hit lata” podczas Bydgoszcz Hit Festiwal.7 lutego 2012 roku wydała album pt. „Popłyniemy daleko”, który został wyróżniony złotą płytą, a utwory z tego albumu osiągnęły milionowe liczby odsłon w serwisie YouTube. Jej single stały się radiowymi przebojami, a ich popularność ugruntowała min. Nominacja do nagrody Eska Music Awards.

Konkurs odbywa się całkowicie w formie online, co zapewnia dostępność i wygodę dla wszystkich uczestników, niezależnie od ich lokalizacji, więc zachęcamy wszystkich zainteresowanych do aktywnego udziału.

Ponadto, dla zdobywców drugiego i trzeciego miejsca przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody w postaci profesjonalnego sprzętu studyjnego, takiego jak interfejsy audio czy mikrofony pojemnościowe, oraz nagrody pieniężne (przewidziane są również wyróżnienia).

Konkurs BEASTAR 2024 jest otwarty dla wszystkich wokalistek i wokalistów, którzy ukończyli 14 lat. To niepowtarzalna okazja, by zaprezentować swój potencjał i wkroczyć na scenę muzyczną.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do udziału oraz do rozpowszechniania informacji o tym wyjątkowym wydarzeniu, wśród wszystkich osób, dla których muzyka jest pasją i życiowym powołaniem.

Kontakt dla mediów:

info@beastar.com.pl
marcin.blicharski@eli-art.pl

www.beastar.com.pl
www.eli-art.pl
www.sayhimedia.pl