Biografia

YUOS , CZYLI JULIANNA OLAŃSKA TO POLSKA ARTYSTKA I WOKALISTKA, URODZONA NA PODLASIU GDZIE ZACZYNAŁA SWOJĄ KARIERĘ MUZYCZNĄ. W 2018 ROKU ROZPOCZĘŁA SOLOWĄ KARIERĘ, WYDAJĄC DEBIUTANCKI SINGIEL „WDECH”, A W 2020 SWOJĄ PIERWSZĄ EPKĘ O TYTULE „COLOURBLIND”, KTÓRA POWSTAŁA W PARYŻU.

W swojej muzyce YUOS łączy różne gatunki muzyczne, takie jak R&B, funky pop i elektronika. W swoich tekstach porusza tematykę związaną z kobiecością, tożsamością, psychologiczną świadomością  siebie i relacjami międzyludzkimi. 

W 2022 roku postanowiła spróbować swoich sił w programie „The Voice of Poland”. W trakcie przesłuchań w ciemno zwróciła uwagę trenerów swoim wykonaniem utworu „This World” Selah Sue i ostatecznie dołączyła do drużyny Justyny Steczkowskiej.

W kolejnych etapach programu Julianna pokazywała swoje wszechstronne umiejętności wokalne(oraz taneczne) wykonując utwory różnych gatunków muzycznych. Zdobyła uznanie widzów i trenerów, awansując do półfinału. 

Podczas trwania programu, przy współpracy z Mimo Wydrzyńską oraz Maurycym Żółtańskim stworzyli niesamowicie emocjonalny singiel „Warstwy”, który jest personalną podróżą przez zmiany w życiu i akceptację naszego ja. Utwór ten spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem widzów oraz słuchaczy platform streamingowych. 

YUOS w swojej twórczości artystycznej łączy różne dziedziny sztuki, takie jak taniec, charakteryzację wideo i performance. 

YUOS to artystka wyjątkowa, która swoją muzyką i sztuką inspiruje i porusza tematy, które są ważne dla młodego jak i starszego pokolenia

Kontakt

EliArt Management
+48 518475175
biuro@eli-art.pl
booking, zapytania ofertowe, współpraca

Realizacje

YUOS w swojej twórczości artystycznej łączy różne dziedziny sztuki, takie jak taniec, charakteryzację wideo i performance. 

YUOS to artystka wyjątkowa, która swoją muzyką i sztuką inspiruje i porusza tematy, które są ważne dla młodego jak i starszego pokolenia. Sprawdź i posłuchaj propozycji muzycznych naszej artystki.

Warstwy
A Może tak, może nie
Warstwy

Teledyski

Nowości