Biografia

Artystka i wokalistka Elżbieta Wacławek-Blicharska (pochodząca z Katowic), znana jako "Eli". Z muzyką związana od zawsze, to ciągłość tradycji rodzinnych.

Eli (Elżbieta Wacławek-Blicharska) ma bogate wykształcenie muzyczne i wieloletnie doświadczenie sceniczne. Pracowała zarówno jako pedagog, opiekun artystyczny wielu muzycznych projektów,  jak również artystka na różnych scenach, w tym wiele lat w Teatrze Rozrywki w Chorzowie.

W 2022 roku rozpoczęła pracę jako producent muzyczny, opracowała aranżacje na album „Polskie kolędy” dla zespołu Sound’n’Grace.

Jej debiutancki singiel „You and I” jest ważnym i przełomowym momentem w jej życiu artystycznym i prywatnym (premiera singla zbiegła się z zawarciem związku małżeńskiego artystki).

Eli w swojej twórczości skupia się na przekazywaniu emocji i eksperymentuje z bogatą warstwą muzyczną. Piosenki są odzwierciedleniem jej wrażliwej osobowości.

Jak sama mówi ;

„Muzyka, to nie tylko mój zawód, moja praca. Jest przede wszystkim moją największą pasją, energią, bodźcem do działania, siłą i spełnieniem…

Jest nieodłączną częścią mnie, odzwierciedleniem moich emocji, myśli i uczuć. Jest sensem mojego życia…”

Obecnie Eli pracuje nad kolejnymi utworami, których premiery są planowane na 2023/24 rok.”

Kontakt

EliArt Management
+48 518475175
biuro@eli-art.pl
booking, zapytania ofertowe, współpraca

Wydawnictwa

ELI Świąteczna baśń

Utwór „Świąteczna baśń” to połączenie niezwykłych dźwięków i poruszających słów, które przenoszą nas w magiczny świat świąt Bożego Narodzenia. Eli doskonale uchwyciła atmosferę tej wyjątkowej chwili, gdzie biały puch otula świat, a choinka lśni jako znak radości, ciepła i nadziei.

ELI You and I

Piosenka opowiada o tematach takich jak oddanie, zrozumienie, przyjaźń i wzajemne wsparcie, podkreślając bezwarunkową miłość dwóch osób. Utwór odzwierciedla ciepło i delikatność artystki, a jej teledysk jest zarówno eteryczny, kobiecy, jak i przekazujący prostą, ale piękną historię.

Teledyski

NOWOŚCI

Obecnie trwają pracę nad kolejnym singlem artystki, kolejne nowości przewidziane są na koniec 2023, początek 2024 roku.