Biografia

Artystka i wokalistka Elżbieta Wacławek-Blicharska (pochodząca z Katowic), znana jako "Eli". Z muzyką związana od zawsze, to ciągłość tradycji rodzinnych.

Eli (Elżbieta Wacławek-Blicharska) posiada bogate wykształcenie muzyczne i wieloletnie doświadczenie sceniczne.

Ukończyła Wydział Kompozycji, Interpretacji, Edukacji i Jazzu na Akademii Muzycznej w Katowicach w specjalności Wokalistyka (2004). Wiele lat pracowała zarówno jako pedagog, koordynator artystyczny wielu muzycznych projektów, jak również artystka na różnych scenach, także teatralnej, w tym wiele lat w Teatrze Rozrywki w Chorzowie.

W 2022 roku rozpoczęła pracę jako producent muzyczny, opracowała m.in aranżacje na album „Polskie kolędy” dla zespołu Sound’n’Grace. W tym samym czasie powołała do życia agencję artystyczną Eli Art Production, której głównym założeniem i misją jest promowanie młodych talentów poprzez kompleksową działalność managementowo-edukacyjną (więcej info na stronie firmy; www.eli-art.pl)

Jej debiutancki singiel „You and I” wydany w 2023r. jest ważnym i przełomowym momentem w jej życiu artystycznym i prywatnym. Eli w swojej twórczości skupia się na przekazywaniu emocji i eksperymentuje z bogatą warstwą muzyczną. Piosenki, które pisze są odzwierciedleniem jej wrażliwej osobowości. Aktualnie pracuje nad kolejnymi singlami jak również nad swoją pierwszą autorską debiutancką EP-ką, która będzie połączeniem ciekawych i zróżnicowanych stylistyk muzycznych, premiera tego mini albumu w roku bieżącym.

Kontakt

EliArt Management
+48 518475175
biuro@eli-art.pl
booking, zapytania ofertowe, współpraca

Wydawnictwa

ELI Świąteczna baśń

Utwór „Świąteczna baśń” to połączenie niezwykłych dźwięków i poruszających słów, które przenoszą nas w magiczny świat świąt Bożego Narodzenia. Eli doskonale uchwyciła atmosferę tej wyjątkowej chwili, gdzie biały puch otula świat, a choinka lśni jako znak radości, ciepła i nadziei.

ELI You and I

Piosenka opowiada o tematach takich jak oddanie, zrozumienie, przyjaźń i wzajemne wsparcie, podkreślając bezwarunkową miłość dwóch osób. Utwór odzwierciedla ciepło i delikatność artystki, a jej teledysk jest zarówno eteryczny, kobiecy, jak i przekazujący prostą, ale piękną historię.

Teledyski

NOWOŚCI

Obecnie trwają pracę nad kolejnym singlem artystki, kolejne nowości przewidziane są na koniec 2023, początek 2024 roku.