Post Image

Przerwij Rollercoaster codzienności z Abrisaną: Premiera „Nie ma na to czasu”

Abrisana, znana ze swojego nieszablonowego podejścia do muzyki, prezentuje swój najnowszy singiel, zatytułowany „Nie ma na to czasu”. To pochodząca z Wrocławia, młoda artystka której muzyka towarzyszy od najmłodszych lat (jest absolwentką I i II stopnia szkoły muzycznej w klasie saksofonu), a jej twórczość to wyjątkowy dialog między pasją a dźwiękami.

Wokalistka rozpoczyna proces tworzenia swoich utworów od pianina, gdzie rodzi się pomysł. To właśnie tam formuje strukturę swoich kompozycji, budując solidne fundamenty, na których opierają się jej utwory. W kolejnym etapie, ubiera te kompozycje w różnorodne elementy muzyczne, okraszając całość swoim charakterystycznym i niepowtarzalnym głosem, który stanowi wizytówkę jej twórczości.

Jej utwory, niosące wpływy RnB, popu i muzyki alternatywnej, oscylują wokół tych różnych gatunków, tworząc jednocześnie coś zupełnie wyjątkowego. To właśnie to unikalne brzmienie sprawia, że Abrisana wyróżnia się na tle innych artystów i zdobywa serca swoich słuchaczy.

Singiel „Nie ma na to czasu” jest refleksyjnym utworem, który skupia uwagę na ulotności życia w dzisiejszym zabieganym świecie. Abrisana, jako młoda artystka, uważa, że ludzie często pędzą przez życie, gubiąc w pośpiechu drogocenne chwile.

„Nasz świat jest pełen bodźców i intensywności, przypominający czasem jazdę „rollercoasterem” Utwór ma na celu zachęcić słuchaczy do zatrzymania się na chwilę, zanim znowu wsiądą na ten emocjonalny rollercoaster”. – mówi artystka.

„Nie ma na to czasu” inspiruje do refleksji nad ulotnymi chwilami, które są tak ważne w naszym życiu. Artystka chce, by słuchacze docenili te drobne radości, które mogą wzbogacić ich codzienność. Premiera utworu odbyła się 20 października na platformie YouTube oraz we wszystkich platformach streamingowych.

Jednak to nie wszystko. Teledysk w formie lyrics video do utworu został stworzony dzięki zaawansowanej technologii sztucznej inteligencji. Clip, w całości animowany, jest efektem pomysłu wytwórni SAYHi, a za jego produkcję odpowiedzialni są Marcin Blicharski i Elżbieta Wacławek Blicharska / EliArt Management.

Nie przegapcie tej muzycznej podróży, która skłoni was do refleksji nad ulotnym pięknem życia i pozwólcie się zatracić w kolorowym, czasami nieco nostalgicznym, ale pozytywnym, świecie muzycznym kreowanym przez Abrisanę.

Udostępnij:
Tagged in