Post Image

Młoda i utalentowana artystka, IGA, powraca z nowym utworem, który porusza trudną tematykę, szczególnie istotną

wśród młodzieży – bycia kimś, kim nigdy się nie będzie, kim nigdy nie chce się być, ale często społeczeństwo, media społecznościowe i całe otoczenie wręcz wymuszają na nas bycie kimś, kim nie jesteśmy, bo taka jest moda, taki styl, taki look. W swoim najnowszym utworze, IGA odważnie wyraża swoje przemyślenia na ten temat, dając głos wszystkim tym, którzy czują presję bycia zgodnymi z powszechnie obowiązującymi standardami.

Jak sama artystka mówi: „Wiecznie 'Mogłabym być’, ale nigdy nie jestem… ani nie będę. Na całe szczęście odkrywam w sobie to, że wcale nie muszę zamykać się w żadnej ramce.” To zdanie uchwyciło istotę przekazu utworu, który niesie ze sobą ważne przesłanie – nie trzeba zamykać się w jakichś ramkach narzuconych przez społeczeństwo. To trudne, ale jeśli wyzwoli się w sobie siłę i zerwie z powszechnie obowiązującymi standardami, będziemy po prostu szczęśliwi, bo nic nie daje poczucia szczęścia tak jak bycie po prostu sobą.

Poprzedni singiel Igi, „Twarzą w twarz”, zdobył ogromne uznanie słuchaczy, zwłaszcza serwisów streamingowych. Utwór ten znalazł się na największych playlistach Spotify, takich jak GEN Z, Equal Polska, Polskie Hity, New Music Friday, Fresh Finds Polska, i wielu innych, co świadczy o niezwykłym potencjale medialnym Igi.

Iga – czyli Iga Jaworska – to młoda wokalistka, którą cechuje niezwykła wrażliwość artystyczna. Jej niezwykły talent i odwaga w wyrażaniu swoich przekonań sprawiają, że jest jedną z najciekawszych i najbardziej inspirujących młodych artystek na naszej scenie muzycznej.

Jej najnowszy utwór, „Mogłabym być”, to kolejny krok w jej artystycznym rozwoju i zapewne przyciągnie uwagę wielu słuchaczy, którzy poszukują szczerości i autentyczności w muzyce.

Spotify:

TikTok

@iga_jaworska

Udostępnij:
Tagged in